iris.nutricoach

info@irismango.cz

+420 721 714 252

Proměny klientů

Proměny klientů

Reference

Nikola, studující maminka
Nikola, studující maminka

„Hledala jsem někoho, kdo mi dlouhodobě pomůže s jídelníčkem a zdravou stravou, jelikož sama to pokaždé po pár dnech vzdám, a tak jsem nad sebou potřebovala nějakou pevnou ruku a u Iris jsem našla vše, co jsem potřebovala. Doporučil mi jí kamarádky přítel. Iris má skvělý a lidský přístup, zároveň i patřičné vzdělání, přijatelné ceny a je znát, že svému oboru velmi dobře rozumí. Moc se mi líbí, že nikdy nikoho k něčemu nenutí a stojí si za tím, že pomůže člověku s tím problémem, o kterém je on sám přesvědčen, že v ten daný okamžik chce a potřebuje řešit. Pomůže a poradí kdykoliv potřebujete, ve dne v noci. S Iris jsem byla moc spokojená a i nadále budu ve spolupráci s ní pokračovat a každému, kdo se sebou chce něco dělat, Iris velmi doporučuji!"

Miška, maminka
Miška, maminka

„Spolupráce s Iris? Za mě 100% ANO!! Pochopení, lidský přístup, snaha vyřešit každé mé trable. Vždy mě nakopla k tomu pokračovat a snažit se dál, i když jsem sjela z cesty. ❤️ Jsem moc ráda, že jsem ji našla a i když jsem neshodila skoro ani deko, tak na centimetrech je to znát. 💪 Naučila mě se lepe stravovat a poslouchat své tělo. ❤️"

Míša, maminka
Míša, maminka

„Už znáš Iris? Neee? Velká chyba,protože nejenom, že tě naučí správně jíst a nakupovat potraviny, které opravdu mají smysl, ale k tomu dáš hravě pár kilo a cm dolů bez hladovění, budeš akčnější, veselejší a šťastnější. O tohle totiž teď přicházíš. K tomu si s Iris zacvičíš a najdeš super kámošku a trenérku."

Simča, 35 let
Simča, 35 let

„Milá Iris, ráda bych ti poděkovala. Po tvém vedení v oblasti "fit režimu" a nastavení správného jídelníčku, se mi změnil život, být flexitarián a umět jídlo správně kombinovat a poskládat, bylo pro mně vždy těžké. Po porodu jsem dlouhý čas nemohla se svou postavou nic dělat, hubnutí prostě nešlo. Sport je u mě v životě velmi důležitý a mám ho ráda. Umět ale poslouchat své tělo je také někdy těžké. Iris mi změnila život a já jsem moc vděčná, že ji znám, mám v ❤ a nikdy nezapomenu na její dobré úmysly a hlavně odbornost, se kterou mi pomohla změnit má přesvědčení a zaběhlé stravovací návyky. Všem vřele doporučuji Irisku, pokud hledáte nejen kouče, ale i človíčka, co Vám bude oporou ve Vašem "fit režimu ", neváhejte. Dnes: Režim se snažím držet dál v rámci možností. Ps. Kolik jsem zhubla - cca 6kg, ale víc mě hubnutí šlo na obvod těla v cm, neskutečný, za 6 měsíců."

Silvie, Portugalsko
Silvie, Portugalsko

„Spolupráci s Iris si nemohu vynacháalit. Skvěle sestavený program, který respektuje moje chutě a zvyky. Po porodu jsem bojovala s návratem do režimu. Asi jako u každé maminky batolete u mě najednou převažovaly dny, kdy jsem stěží zvládla dvě jídla za den a nebo přikusovala suchý chléb za běhu. Iris mi nastavila program tak, že dokonce i svačinky stíhám a ještě hubnu! Co je pro mě veliké plus je podpora! Nebojím se zeptat na jakýkoliv detail, ani přiznat selhání, když jsou zrovna "nespací"a" separácká" obdobi. Vždy jsem se setkala s pochopením a zároveň namotivováním k tomu, jet dál! Překvapilo mě, jak mě koučování změnilo psychicky. Už neberu jenom hubnutí jako cíl, nemám nad sebou ten mrak, že když to zase nedokážu teď, tak už nikdy. Je to změna životního stylu a že bude pozvolnější v horší měsíce a rychlejší v lepší měsíce je součást. Jsem méně unavená, mám zářivou pleť, nejsem opuchlá, cítím se dobře! Chci takhle jíst už napořád! Mám dole teprve pár kilo, ale ta změna ze strachu ze selhávání k pochopení procesu a prakticky šťastné změny je pro mě asi největší výhra! To padnoucí oblečení a jednodušší pádlování na surfu je sladkou třešinkou na dortu :) Z celého srdce děkuji :-*"

Míša, managerka
Míša, managerka

„S Iris se známe již několik let. Poznala jsem ji jako skvělou fitness instruktorku a výživovou poradkyni. Již tenkrát mi moc pomohla. Neznám člověka, který vás dokáže namotivovat k lepším a lepším výsledkům tak, jako ona. Bez úmorných diet, s naprostou lehkostí a přirozeností, v souladu s vaším životním stylem a možnostmi. Podpora člověka s takovými znalostmi a zkušenostmi je obrovská pomoc na mnohdy nelehké cestě za zdravím, zdravým životním stylem nebo vysněnou postavou. Já moc děkuji, Iris😉"

Martina 1/2
Martina

1/2
„Iris jsem sledovala na instagramu už déle a v květnu jsem se rozhodla ji oslovit ohledně coachingu. Necítila jsem se dobře, pořád jsem byla unavená a břicho po porodu pořád nafouklé. Několik diet a jídelníčků selhalo, prostě mě to nechutnalo déle jak týden. Tak jsem napsala právě Iris. Domluvili jsme se na online rozhovoru, kde jsme pořešili vše potřebné. Iris je prostě úžasná žena, velice sympatická, se vším poradí, pomůže :) Vypracovala přímo pro mě jídelníček a plán, jak se dlouhodobě a zdravě stravovat. Díky ní jsem se naučila, jak správně vařit, jak si sestavit denní příjem a jak má vypadat každé jídlo během dne. Nutri plán obsahoval i doporučené potraviny a kde je nakoupit. Poté jsem denně posílala fotky všech jídel a Iris mě to vše zkontrolovala, jestli je skladba jídla správná, vyladili jsme každé jídlo během dne. Naučila mě hodně, opravdu moc děkuji za vše. Za pár dní jsem se cítila taková lehčí, bez křečí v břiše, jídlo mě chutnalo, naučila jsem se připravovat jídla zdravěji a přitom jsou nenáročné na přípravu. Na postavě to bylo ihned znát. Vše chutnalo i manželovi a dětem, takže jsem nemusela vařit několik jídel. Vaření se pro mě stalo koníčkem :)"

Martina 2/2
Martina

2/2
„Také jsme měli online cvičení s Iris.. no to bylo něco, ta mě dala do těla :-D ale byla jsem po cvičení taak nabitá energií a nakopnutá k dalšímu cvičení a navíc mě to fakt hodně bavilo. S Iris mě prostě baví vše, je to neuvěřitelný človíček a dokáže každého nakopnout tím správným směrem. Co je víc než zdraví celé rodiny? A na podporu zdraví mě doporučila ještě probiotika harmonelo... to je ovšem pecka... to podtrhne úplně celé zdravější stravování a vyléčí snad vše :-) Takže už žádné křeče v břiše, žádný pocit těžkosti, pálení žáhy, nafouklé břicho, všechny vyrážky zmizely... a ještě mě začaly růst nové vlasy, které mě po porodu dětí vypadaly. Tomu se mi nechtělo ani věřit že budu mít zase hřívu jako kdysi :-D Výsledkem všeho byl pocit, že jsem opět krásná a nemusím se na dovolené stydět obléct plavky :-D a oblečení už kupuji o číslo menší :D
Tuhle úžasnou ženu doporučuji úplně všem :-) Beru ji už jako součást rodiny, kamarádku, kterou znám snad celý život a moc jí děkuji, že mi ukázala směr jakým se vydat a tímhle se budu řídit už celý život, protože zdraví je nejdůležitější a navíc každá žena touží po tom být atraktivní a krásná :-) Iris, mockrát děkuji za vše :-* "

previous arrow
next arrow

Made by: ELIS web | 2023