iris.nutricoach

info@irismango.cz

+420 721 714 252

Nutricoaching

Nutricoaching

Nutricoaching spočívá v dlouhodobém vedení s cílem naučit Vás především, jak se správně stravovat. Ale nejen to. Jedná se o dvouměsíční intenzivní program, kterému předchází jeden týden 100% fotoreportingu a také konzultace, kde se budu ptát na Vaši anamnézu, cíle, možnosti, chuťové preference a celkový životní styl.


Během dvou měsíců jsem s Vámi v každodenním kontaktu, prostřednictvím čehož se naučíte, jak se vhodně a zdravě stravovat, a to za pomoci NutriPlanu, což je individuální stravovací manuál, který Vám vytvořím po úvodní konzultaci.

NUTRI PLAN – co všechno naleznete v tomto manuálu?

  • Jak vybírat a kde nakupovat potraviny

  • Konkrétní produkty a výrobky, které jsou pro Vás vhodné

  • Množství, frekvence a skladba jídla v měrných jednotkách, které jsou přizpůsobeny Vašim preferencím a možnostem

  • Jednoduché a srozumitelné recepty

  • Nastavení suplementace (je-li potřeba) formou léčiv, doplňků stravy a bylinek

  • Pitný režim

Chci NUTRICOACHING, jak mám postupovat?

Kontaktujte mě na WhatsApp

zašlete mi do zprávy Vaše jméno a příjmení se zprávou: MÁM ZÁJEM O NUTRICOACHING, čímž se dostáváte do pořadníku a pouze vyčkáte mých instrukcí, odkdy můžete začít s FOTOREPORTINGEM.

Fotoreporting

Po dobu jednoho týdne zasílejte v reálném čase fotky veškerých potravin, které sníte. Zasílejte skutečně vše a ideálně tak, aby to odpovídalo Vašim stravovacím návykům za posledního půl roku. Tento reporting nebudu hodnotit (nemusíte se bát, že bych Vám jakkoliv vynadala za to, co mi pošlete, naopak jsem velmi ráda za naprostou upřímnost). Potřebuji znát Vaše návyky, chuťové preference, pochopit návaznosti chutí a všechny souvislosti spojené s Vaším dosavadním stravováním, a to v širším kontextu.

Konzultace

Během týdenního reportingu si dohodneme konzultaci, na kterou není třeba se nějak připravovat. Já se budu ptát, Vy odpovídáte. Konzultace trvá 50-70 minut dle potřeby.

Nutriplan

Po konzultaci začínám pracovat na Vašem NutriPlanu, který Vám zašlu na e-mail. Jakmile dostanete svůj individualizovaný stravovací manuál, začínáte mi opět zasílat veškeré fotky jídla, co sníte po dobu dvou měsíců nonstop na WhatsApp.

Nutricoaching

(Lze provádět online)

Během těchto dvou měsíců Vám reaguji na každé jídlo, které mi zašlete a probíhá samotný nutricoaching a Vy se učíte, jak správně s jídlem a porcemi pracovat. Kdykoliv máte jakýkoliv dotaz, ptáte se a já odpovídám.


Po každých dvou týdnech následuje telefonní hovor, který průměrně trvá cca 10-30 minut dle toho, co vše je třeba řešit a konzultovat.


Dále mi každý měsíc zasíláte tabulku a fotodokumentaci Vaší transformace.


V rámci nutricoachingu Vám pomohu s nákupním seznamem Vámi navštěvovaných obchodů či e-shopů a po celou dobu Vám pomáhám s výběrem jídel v restauracích po zaslání odkazu či fotky menu.

Cena celého nutricoachingu - 12.900 Kč

Cena samostatné konzultace - 1.500 Kč (55 min)

Nutricoaching lze hradit i na splátky dle dohody.

Made by: ELIS web | 2023